Medžiaga atsisiuntimui

Čia rasite nemokamą papildomą medžiagą
kursui „Kiekvienas vyras - kovotojas“.

Jei ieškote kurso knygų – jos kitame puslapyje.​

Ramaus laiko žurnalas

Labai svarbi kurso „Kiekvienas vyras – kovotojas“ dalis yra ramus laikas su Dievu, kurio metu dalyviai pildo žurnalą. Žurnalą galite atsišviesti iš knygos arba atsisiųsti ir atsispausdinti iš šios svetainės. Galite taip pat atsisiųsti failą, kuris pritaikytas pildymui kompiuteryje arba pildyti tiesiog šioje svetainėje.

Galite atsisiųsti ir naudoti bet kurį vieną ar kelis žurnalo variantus: pdf spausdinimui, pdf pildymui kompiuteryje (pradžioje failą išsaugokite savo kompiuteryje, o užpildę – išsaugokite jį kitu pavadinimu), html5 pildymui naršyklėje ir saugojimui jūsų išmaniajame įrenginyje.

Jei suprantate angliškai – galite atsisiųsti ir programėlę savo išmaniajam įrenginiui.

Eilutės mintinai

Labai svarbi kurso „Kiekvienas vyras – kovotojas“ dalis yra Biblijos eilučių mokymasis mintinai. Pagalbai pateikiame jums korteles su eilutėmis atsispausdinimui bei paveikslėlius su eilutėmis ekrano užsklandai išmaniajam telefonui. Tai jums padės lengviau šias eilutes išmokti.

Atsisiųskite šį pdf failą, kuriame pateiktos visos 1 knygos Biblijos eilutės, kurias šios knygos studijų metu reikės išmokti mintinai. Taip pat labai rekomenduojame į savo išmanųjį įrenginį įsikelti šiuos foninius paveikslėlius su tomis pačiomis eilutėmis.
Atsisiųskite šį pdf failą, kuriame pateiktos visos 2 knygos Biblijos eilutės, kurias šios knygos studijų metu reikės išmokti mintinai. Taip pat labai rekomenduojame į savo išmanųjį įrenginį įsikelti šiuos foninius paveikslėlius su tomis pačiomis eilutėmis.
Atsisiųskite šį pdf failą, kuriame pateiktos visos 3 knygos Biblijos eilutės, kurias šios knygos studijų metu reikės išmokti mintinai. Taip pat labai rekomenduojame į savo išmanųjį įrenginį įsikelti šiuos foninius paveikslėlius su tomis pačiomis eilutėmis.

Knygos baigimo diplomas

Pabaigę kurso knygą ir atsiskaitę pilnai už visas šios knygos užduotis, kurso „Kiekvienas vyras – kovotojas“ dalyviai gauna diplomus. Diplomo šablonas atsisiuntimui (.docx).

Esame dėl jūsų

Rašykite mums.
Esame tam, kad padėtume
jums su šiuo kursu.

Privatumas

Susipažinkite su
mūsų privatumo
politika

Adresas paštui

Gerosios Naujienos centras, P.d. 3535,
LT - 01015, Vilnius

Palaikykime ryšį

Paveikslėliai iš: WOCinTechChat, Icon Finder